Ponturi și pronosticuri Over 0.5 goluri azi – marți, 3 noiembrie 2026
Am analizat 65 meciuri din 33 ligi pentru marți, 3 noiembrie 2026. 45 selecții Over 0.5 au trecut ambele filtre: cel puțin 90% probabilitate în modelul nostru de goluri și cel puțin 90% rată istorică de reușită. Cel mai sigur pont este East Kilbride v Stirling Albion, cu 100.0%.
Ponturile Over 0.5 de azi, ordonate după probabilitate
| Ora | Meci | Piață | Probabilitate model | Rată istorică | xG | Cotă |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19:45 | East Kilbride v Stirling Albion | Over 0.5 | 100.0% | 99.7% | 4.55 | 1.01 |
| 19:45 | Inverness CT v Montrose | Over 0.5 | 100.0% | 99.7% | 4.85 | 1.01 |
| 20:00 | Villarreal v Paris Saint Germain | Over 0.5 | 99.5% | 96.6% | 4.93 | 1.01 |
| 20:00 | Atletico Madrid v Bayern München | Over 0.5 | 98.8% | 99.5% | 4.09 | 1.02 |
| 19:45 | Airdrie United v Elgin City | Over 0.5 | 98.4% | 99.7% | 3.25 | 1.03 |
| 19:45 | Brentwood Town v Leatherhead | Over 0.5 | 98.2% | 95.3% | 3.77 | 1.01 |
| 19:45 | Bury v Avro | Over 0.5 | 98.2% | 99.0% | 4.03 | 1.01 |
| 19:45 | Wingate & Finchley v Burgess Hill Town | Over 0.5 | 97.9% | 99.5% | 3.61 | 1.01 |
| 19:45 | Eastbourne Borough v Stanway Rovers | Over 0.5 | 97.5% | 96.2% | 3.52 | 1.01 |
| 19:45 | Dorking Wanderers v Hampton & Richmond | Over 0.5 | 97.4% | 99.4% | 3.45 | 1.01 |
| 19:45 | Anstey Nomads v Real Bedford | Over 0.5 | 97.1% | 99.2% | 3.56 | 1.01 |
| 19:45 | Farnborough v Ebbsfleet United | Over 0.5 | 96.9% | 99.4% | 3.29 | 1.02 |
| 20:00 | Sporting Cristal W v Alianza Lima W | Over 0.5 | 96.7% | 97.1% | 2.78 | 1.01 |
| 19:45 | Plymouth Parkway v Uxbridge | Over 0.5 | 96.3% | 97.8% | 3.31 | 1.01 |
| 19:45 | Bracknell Town v Chertsey Town | Over 0.5 | 96.2% | 96.8% | 3.28 | 1.01 |
| 18:00 | Sirius v Halmstad | Over 0.5 | 95.7% | 99.3% | 3.21 | 1.01 |
| 19:45 | Huddersfield v Luton | Over 0.5 | 95.7% | 97.3% | 3.16 | 1.04 |
| 23:00 | Aurora v Independiente Petrolero | Over 0.5 | 95.6% | 100.0% | 3.03 | 1.01 |
| 19:45 | Lewes v Dartford | Over 0.5 | 95.4% | 99.5% | 2.93 | 1.01 |
| 19:45 | QPR v Burnley | Over 0.5 | 95.2% | 90.5% | 3.19 | 1.04 |
| 19:45 | Curzon Ashton v United of Manchester | Over 0.5 | 95.2% | 97.4% | 3.05 | 1.01 |
| 19:45 | Guiseley AFC v Leek Town | Over 0.5 | 95.0% | 99.0% | 3.01 | 1.01 |
| 12:00 | Górnik Łęczna W v Czarni Sosnowiec W | Over 0.5 | 95.0% | 99.7% | 3.19 | 1.01 |
| 15:00 | Al-Raed v Al Wehda Club | Over 0.5 | 94.7% | 90.7% | 3.25 | 1.01 |
| 19:45 | Torreense W v SL Benfica W | Over 0.5 | 94.6% | 96.3% | 3.44 | 1.01 |
| 12:10 | Al-Kawkab v Jerash | Over 0.5 | 94.6% | 99.0% | 3.13 | 1.01 |
| 19:45 | AFC Emley v Bamber Bridge | Over 0.5 | 94.2% | 94.8% | 2.86 | 1.01 |
| 19:45 | Bury Town v Kettering Town | Over 0.5 | 94.2% | 96.5% | 2.86 | 1.01 |
| 19:45 | Poole Town v Hanwell Town | Over 0.5 | 94.2% | 96.8% | 2.85 | 1.01 |
| 21:00 | Xelajú v Marquense | Over 0.5 | 93.9% | 92.1% | 2.70 | 1.01 |
| 19:45 | Derby v Norwich | Over 0.5 | 93.6% | 98.9% | 2.88 | 1.04 |
| 19:45 | Chippenham Town v Evesham United | Over 0.5 | 93.6% | 95.2% | 2.76 | 1.02 |
| 19:45 | Ashton United v Warrington Town | Over 0.5 | 93.1% | 94.8% | 2.69 | 1.02 |
| 22:30 | Chapecoense-sc v Mirassol | Over 0.5 | 93.0% | 99.1% | 2.76 | 1.05 |
| 18:00 | AGF W v Midtjylland W | Over 0.5 | 93.0% | 92.5% | 2.75 | 1.02 |
| 23:20 | Deportivo Pasto v Jaguares | Over 0.5 | 92.7% | 94.7% | 2.70 | 1.06 |
| 12:00 | Al Najoom v Al Shoalah | Over 0.5 | 92.7% | 94.8% | 2.79 | 1.03 |
| 19:45 | Preston v Sheffield Utd | Over 0.5 | 92.6% | 96.3% | 2.72 | 1.04 |
| 19:45 | Watford v Lincoln | Over 0.5 | 92.2% | 94.7% | 2.66 | 1.05 |
| 20:00 | Comerciantes Unidos v ADT | Over 0.5 | 92.2% | 93.4% | 2.50 | 1.05 |
| 21:30 | Monagas SC v Caracas FC | Over 0.5 | 92.0% | 93.7% | 2.68 | 1.04 |
| 20:00 | Birmingham v Millwall | Over 0.5 | 91.4% | 93.6% | 2.55 | 1.05 |
| 18:15 | Al-Hilal Saudi FC v Shabab Al Ahli Dubai | Over 0.5 | 91.3% | 95.3% | 2.63 | 1.02 |
| 17:00 | Chrobry Głogów v Arka Gdynia | Over 0.5 | 90.8% | 93.5% | 2.47 | 1.05 |
| 23:30 | Deportivo Tachira FC v Puerto Cabello | Over 0.5 | 90.2% | 91.4% | 2.44 | 1.07 |
Alte meciuri analizate
Acestea nu au trecut ambele filtre de 90%, deci nu sunt folosite pe bilete.
| Ora | Meci | Piață | Probabilitate model | Rată istorică | xG | Cotă |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19:45 | Charlton v Bolton | Over 0.5 | 92.1% | 80.1% | 2.64 | 1.04 |
| 20:00 | West Brom v Southampton | Over 0.5 | 92.0% | 89.4% | 2.63 | 1.04 |
| 20:30 | Mushuc Runa SC v Manta FC | Over 0.5 | 91.6% | 87.8% | 2.49 | 1.05 |
| 19:45 | Wigan v Mansfield Town | Over 0.5 | 90.7% | 87.9% | 2.39 | 1.04 |
| 12:25 | Najran v Jubbah | Over 0.5 | 90.5% | 89.5% | 2.50 | 1.05 |
| 16:00 | Jezero v Dečić | Over 0.5 | 90.5% | 87.2% | 2.44 | 1.05 |
| 19:45 | Portsmouth v Swansea | Over 0.5 | 90.0% | 94.2% | 2.39 | 1.08 |
| 17:00 | APR v Gasogi United | Over 0.5 | 89.9% | 93.7% | 2.44 | 1.06 |
| 13:00 | Muzinga v Aigle Noir | Over 0.5 | 89.8% | 88.4% | 2.42 | 1.06 |
| 17:00 | Pogoń Siedlce v Ruch Chorzów | Over 0.5 | 89.4% | 93.5% | 2.32 | 1.05 |
| 19:45 | Blackburn v Stoke City | Over 0.5 | 89.4% | 90.5% | 2.33 | 1.06 |
| 12:00 | Tefik Canga v Ferizaj | Over 0.5 | 89.3% | 82.1% | 2.33 | 1.07 |
| 12:45 | Al Entesar v Al Rawdhah | Over 0.5 | 89.2% | 90.6% | 2.36 | 1.07 |
| 22:30 | Nacional Asuncion v Club Sp. San Lorenzo | Over 0.5 | 89.1% | 92.4% | 2.25 | 1.04 |
| 20:00 | 2 de Mayo v Sportivo Trinidense | Over 0.5 | 89.0% | 89.3% | 2.25 | 1.07 |
| 20:30 | Deportivo Pereira v Deportes Tolima | Over 0.5 | 88.0% | 82.0% | 2.18 | 1.07 |
| 19:45 | Northampton v Oldham | Over 0.5 | 85.9% | 92.8% | 1.97 | 1.07 |
| 16:15 | SNIM v Chemal | Over 0.5 | 85.7% | 89.2% | 2.21 | 1.11 |
| 16:00 | Petro de Luanda v Desportivo Huíla | Over 0.5 | 85.6% | 75.3% | 2.02 | 1.11 |
| 14:00 | AS Kigali v Mukura | Over 0.5 | 83.4% | 89.5% | 1.91 | 1.14 |
Ligi acoperite azi
Întrebări despre Over 0.5 goluri
Ce înseamnă Over 0.5 goluri?
Pariul câștigă dacă se marchează cel puțin un gol în timpul regulamentar. Doar 0-0 pierde.
De ce sunt cotele la Over 0.5 atât de mici?
Majoritatea meciurilor au cel puțin un gol, așa că bookmakerii oferă cote mici la Over 0.5, de obicei între 1.02 și 1.10. De aceea aceste ponturi sunt de regulă combinate pe bilete și de aceea un singur 0-0 poate pierde un bilet întreg.
Cum sunt calculate probabilitățile Over 0.5?
Modelul nostru de goluri estimează șansa unui 0-0 pentru fiecare meci; probabilitatea Over 0.5 este tot restul. Rezultatul trebuie apoi confirmat de istoricul recent de goluri al fiecărei echipe înainte să îl publicăm ca pont.
Cum a fost ieri?
Istoricul începe după ce primele bilete sunt verificate cu rezultatele finale.